Filtr Stron WWW, Kategoryzacja URL, Blokowanie Stron WWW, Kontrola Internetu - Bardzo konkurencyjne Ceny
Czy wiesz ile czasu marnują Twoi pracownicy na surfowanie po internecie?
Nasza-Klasa, pogaduszki gadu-gadu, prywatna poczta, gry on-line itp. rozrywki to zmora każdego pracodawcy. Bez względu na to czy zdajesz sobie z tego sprawę czy nie, każdego dnia przez takie internetowe rozrywki tracisz bardzo realne pieniądze. Zapanuj nad tym problemem.
Oferujemy wdrożenie oprogramowania, dzięki któremu pracownik wejdzie tylko na te strony internetowe, które są konieczne do codziennej pracy. Strony związane z rozrywką, erotyka itp. zostaną zablokowane przez nasz system oceny treści.
Jak działa system GuardianMed: (  filtrowanie stron, kategoryzacja URL )
Zanim użytkownik zobaczy stronę na swoim komputerze jest ona czytana przez system oceny treści, system na podstawie profilu firmy (dobrany indywidualnie dla każdej firmy) określa czy strona internetowa może zostać wyświetlona na monitorze. Po odpowiednim skonfigurowaniu profilu firmy pracownik już nie będzie mógł marnować czasu serfując po internecie. Internet stanie się tylko i wyłącznie narzędziem poprawiającym efektywność pracy. System oceny treści można instalować w całej firmowej sieci komputerowej lub tylko dla wybranych stanowisk.
Kontroluj szkolną pracownię komputerową.
USTAWA z dnia 11 kwietnia 2007 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz o zmianie niektórych innych ustaw (Dz. U. z dnia 9 maja 2007 r., Nr 80, poz.542)
1.Rada Ministrów, w drodze rozporządzenia, nałoży na szkoły i placówki zapewniające uczniom korzystanie z usługi dostępu do Internetu na ich terenie obowiązek zainstalowania i aktualizowania oprogramowania zabezpieczającego przed dostępem do treści, które mogą stanowić zagrożenie dla prawidłowego rozwoju psychicznego uczniów, oraz określi minimalne wymagania, jakie powinno spełniać to oprogramowanie.
Oferujemy Państwu rozwiązanie informatyczne, które pozwoli w pełni kontrolować zawartość stron przeglądanych w pracowniach komputerowych. Pozwoli Państwu to wywiązać się z ustawy oraz pozwoli zminimalizować ryzyko zainstalowania wirusów oraz nielegalnego oprogramowania na komputerach podłączonych do systemu filtrującego strony internetowe.
Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • StumbleUpon
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Yahoo! Buzz
  • Twitter
  • Google Bookmarks